Over ons team

Het team van Offbeat Marketing bestaat uitsluitend uit specialisten. Deze specialisten wonen en werken voornamelijk in Spanje. Hanneke en Luuk komen echter ook graag in Nederland op bezoek. Contact »

hanneke-offbeat-marketing

Hanneke.

Eigenaar, e-mailspecialist en social media expert.
hanneke@offbeatmarketing.nl
+31 6 812 633 90
connect op LinkedIn

hanneke-offbeat-marketing

Luuk.

Eigenaar en Google specialist. Seo en sea.
luuk@offbeatmarketing.nl
+31 6 3631 2772
connect op LinkedIn

hanneke-offbeat-marketing

Renske.

Contentmarketeer en seo-copywriter (NL)
renske@offbeatmarketing.nl

laura-offbeat-marketing

Laura.

Visueel vormgever en ux-ontwerper.
laura@offbeatmarketing.nl

hanneke-offbeat-marketing

Juliusz.

Back-  en frontend WordPress developer
juliusz@offbeatmarketing.nl

laura-offbeat-marketing

Pippa.

Contentmarketeer en seo-copywriter (EN/ES)
pippa@offbeatmarketing.nl

hanneke-offbeat-marketing

Jij.

Online baas met ervaring? Leergierige starter? Mail ons.
info@offbeatmarketing.nl

Het allerlaatste online marketing nieuws

Het allerlaatste online marketing nieuws

Schrijf je in en ontvang elke 2 weken de nieuwste updates op het gebied van sea, seo, social media en e-mailmarketing!

Bedankt! Je bent succesvol ingeschreven.